Це не просто магазин фетрових речей. Ми об'єднуємо вміння, знання та досвід різних поколінь. Щоразу доводимо, що між нами немає прірви.

Це магазин, де ви можете придбати якісну річ, знаючи ким вона була створена. Та повернутись за подарунками для рідних. Нашою задачею є об'єднувати людей — старших та молодих. Створити ком'юніті, де вік немає ніякого значення.


Історія проекту почалась з міжнародної студентської організації Enactus та фрази «Бабусю, хочу сумку!». Ми побачили проблему та ціле поле можливостей для її вирішення. Бабусі в своїй більшості вміють та люблять шити, мають багато вільного часу та потребу у покращенні свого матеріального стану. Ці три складові ми і об'єднали.

Спочатку відшили перші сумки з рідною бабусею засновниці проекту. А після - зрозуміли, що подібна модель заробітку може працювати для інших бабусь також.

НАША ФІЛОСОФІЯ
Ми робимо речі простого крою, які призначені для жінок та чоловіків зі всього світу. Саме через продукт ми прередаємо наші цінності та переконання.

Нам вдається надавати якісний сервіс та продукт об'єднуючи зусилля молоді та старшого покоління.
НАША ІСТОРІЯ
Ми робимо речі простого крою, які призначені для жінок та чоловіків зі всього світу. Саме через продукт ми прередаємо наші цінності та переконання.

Нам вдається надавати якісний сервіс та продукт об'єднуючи зусилля молоді та старшого покоління.
НАША МІСІЯ
Об'єднувати. Старшому та молодшому поколінням є чим ділитись один з одним. У нас багато тем для розмов, нам весело разом, ми можемо бути корисними один одному. Надихати та бути прикладом для спільноти, де вік немає значення.
НАША МЕТА
Створити достатньо робочих місць для пенсіонерів зі всієї України через виготовлення унікальних речей.
МАТЕРІАЛ
Ми працюємо тільки з корейським еко-фетром преміум якості. Це водовідштовхувальний матеріал, який має довгий період зносу та не вимагає особливого догляду.
СТВОРЕННЯ ПРОДУКТІВ
Ми поповнюємо нашу лінійку разом з вами. Дослухаємось до ваших порад та правок, тому на сайті представлені найактуальніші товари, що вдосконалюються завдяки вмінням наших майстринь.
Чому обирають саме нас?
6000+ задоволених покупців
Соціально відповідальний бізнес
Кожен виріб – особливий, їх роблять неймовірні бабусі, вкладаючи турботу та любов.
Шиємо із корейського еко-фетру
Поліестерні волокна складаються з перероблених пластикових пляшок та не викликають алергії.
Різноманітна палітра кольорів
Всі вироби доступні до замовлення в 14 кольорах, що пасують до будь-якого стилю.
Час пошиву
Створюємо вироби індивідуально для кожного. Час пошиву 1-3 дні.
Безкоштовна доставка
При замовленні від 1200 грн доставка в межах України безкоштовна.
Даруй емоції
За вашим бажанням, пакуємо у подарункові коробки із фірмовою бабусею